Veľvyslanectvo Českej republiky v Canberre

Veľvyslanectvo Českej republiky v Canberre

8 Culgoa Circuit, O’Malley, Canberra

Tel.: +61/2/62901386

Mob.: +61 418 262 289 (pohod.linka)

Email: canberra@embassy.mzv.cz

Web: www.mzv.cz/canberra

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Konzulát Českej republiky v Sydney

169 Military Rd, Doved heights

NSW, 2030, Australia

Tel.: +61 2 9581 0111

Fax.: +61 2 9371 9635

E-mail: sydney@embassy.mzv.cz

Oficiálna webová stránka: www.mzv.cz/sydney

Úradné hodiny:

Utorok 9:00 – 11:30 , 13:30 – 15:30

Streda 9:00 – 11:30

Štvrtok 9:00 – 11:30, 13:30 – 15:30

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Konzulárny úrad Melbourne

Level 7, 500 Collins Street, VIC 3000 Melbourne

Tel.: +61 3 96296196

Email: melbourne@honorary.mzv.cz

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Konzulárny úrad Brisbane

Shop 6 “Wishard Square”,

290 Newnham Road, QLD 4122

Wishard PO BOX 6007

Tel.: +61 (0) 7 3343 9522

Email: brisbane@honorary.mzv.cz

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Konzulárny úrad Perth

27 Virgilia Street, Duncraig, WA 6023 Perth

Tel.: +61 8 92467102

Email: perth@honorary.mzv.cz

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Konzulárny úrad Adelaide

Marlborough Street, 68A, Malvern, SA 5061

Tel.: +8 827 162 20

Email: adelaide@honorary.mzv.cz

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Austrálska ambasáda vo Viedni

Mattiellistrasse 2, A – 1040 Wien, Austria

Tel.: +43 1 9287 827

Web : http://immi.gov.au

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana súkromia a osobných údajov.
I Accept

Verím, že Ti tento článok dal informácie, ktoré si hľadal. Ak sa ti článok páčil, nezabudni ho zdielať s kamošmi na sociálnych sietiach.